روشن کردن ماشین در تابستان سوالی است که ما در این مقاله قصد داریم به آن پاسخ بدهیم. معمولا ماشین ها در روز های سرد زمستان به سختی کار میکند، با این حال در روز های گرم تابستان نیز این اتفاق برای راننده ها رخ میدهد. 

دلیل روشن نشدن ماشین در تابستان

متداول ترین دلیل روشن نشدن موتور داغ این است که مشکل مربوط به سوخت است. وقتی موتور ماشین شما خیلی گرم است، به دلیل نحوه مانع کار بخار در عملکرد آن، سوخت نمی تواند به خوبی گردش کند و بنابراین موتور آنطور که باید روشن نمی شود. به همین منضور شما باید از یک خنک کننده مناسب استفاده کنید.

روشن کردن ماشین در تابستان ، موتور خاموش تا زمانی که خاموش نشود دمای خود را حفظ می کند. در این مدت زمانی که بالاترین غلظت بخار در اطراف گردش می کند و احتمال این وجود دارد که باعث انسداد بیشتر موتور شود. بدیهی است که چه وقت و اگر در هوای گرم رانندگی می کنید و موتور اتومبیل خود را خاموش کرده اید ، ممکن است دچار مشکلات استارت شوید. راه حل ساده است. باید چند دقیقه صبر کنید تا اینکه دوباره سعی کنید آن را شروع کنید. البته منطقی ترین راه حل استفاده از مایع خنک کننده با کیفیت موتور است.

بیشتر بخوانید »»» مشکلات ترمز

دلیل دیگر اینکه شما ممکن است موتور داشته باشید، که در هنگام گرم شدن سخت شروع به کار می کند، این است که ممکن است به دلیل آب و هوای فصلی باشد زیرا تصفیه کننده ها از یک مخلوط سوخت به موتور دیگر تغییر می کنند. تصفیه خانه های بنزین اغلب هنگام نزدیک شدن به تابستان، سوخت نوسانات بالاتری را به یک سوخت کمتر تغییر می دهند. به این دلیل ساده است که هوای گرم باعث تبخیر سریعتر سوخت می شود. اگر پالایشگاه ها دوباره به سوخت نوسانات بالاتری تبدیل شوند، در حالی که خودروها هنوز در معرض دمای شدید روزها هستند، این ممکن است باعث تبخیر سریع سوخت شود که به نوبه خود بخار زیادی در موتور ایجاد می کند.

امداد خودرو جلفا | حمل و نقل خودرو جلفا | 09143175847
بخوانید

جمع بندی

خب در این مقاله روشن کردن ماشین در تابستان توضیح داده شد، امیدواریم مقاله مفیدی بوده باشد. همچنین اگر به امداد خودور نیاز داشتید از طریق شماره زیر با تماس بگیرید.

روشن کردن ماشین در تابستان

امداد خودرو آذرشهرامداد خودرو اسکوامداد خودرو اهرامداد خودرو بستان آبادامداد خودرو بنابامداد خودرو تبریزامداد خودرو جلفاامداد خودرو چاراویماقامداد خودرو خداآفرینامداد خودرو در تبریزامداد خودرو سرابامداد خودرو شبسترامداد خودرو عجب شیرامداد خودرو کلیبرامداد خودرو گرمادوزامداد خودرو مراغهامداد خودرو مرندامداد خودرو ملکانامداد خودرو میانهامداد خودرو هریسامداد خودرو هشترودامداد خودرو هوراندامداد خودرو ورزقانامداد خودروبر تبریزخدمات امداد خودرو تبریزخودرو بر تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع کلیک کنید